چه نوع کاشت ناخن مناسب شماست؟
۱۳۹۳-۰۹-۱۷

بهترین لاک تابستان ۲۰۱۷

لاکهای کرومی یا لاکهای آینه ای تابستان ۲۰۱۷ را ازآن خود کردند و به عنوان بهترین لاک صدر نشین این سال شدند. این لاکها با براقی خاصی که دارند با همه رنگ پوستی سازگار هستند. به جرات می توان گفت که هم روی پوست‌های سبزه و برنزه جلوه خوبی دارد و هم روی پوست‌های گندمگون و سفید. پس همین الان دست به کار شوید و با خواندن این مطلب سراغ ناخن‌کار حرفه‌ای خود بروید.

 

لاکهای کرومی چه هستند؟؟؟

پودر کروم فلزی است خاکستری، بی‌بو و بدون طعم، سخت و براق که دارای مقاومت زیادی در برابر اکسیداسیون می باشد و به طور طبیعی در گیاهان و جانوران و کوه ودشت موجود است.
این پودر برای ناخن ها از نظر سلامت هیچ مشکلی ندارد. و بیشتر در تنالیته رنگ‌های نقره‌ای، طلایی، رز گلد، بژ، سفید صدفی و هفت‌رنگ عرضه شده‌اند.
ناخن کار حرفه ای این پودر را میتواند در دستگاه uv ویا زیر لامپ led در ۳دقیقه روی ناخن های شما انجام دهد.

انواع لاک های کروم:

لاک مایع آینه ای:

اگر ناخن هایی طبیعی دارید و وسواس زیادی در ارتباط با آنها دارید این لاکهای کرومی گزینه ای خوب برای شماست.اما به جرات میتوان گفت که از نظر براقیت و شفافیت قابل مقایسه با لاک پودری نیست.

لاک پرطرفدار
پودر کروم و ژل:

یک روش دیگر استفاده از پودرهای کروم روی ژل ناخن است. ژل ناخن را باید در شرایطی که کاملا خشک شده باشد ویا هیچ اثر تکه ای از پودر بروی ناخن نباشد، استفاده شود. بهتر است این کار را به ناخن‌کار حرفه‌ای‌تان بسپارید.

پودر کروم روی لاک:

یک روش پر طرفدار در پودرهای کرومی استفاده از یک لاک تیره ترجیحا مشکی زیر پودر کروم است .ناخن را با لاک تیره زیر سازی می کنند و سپس از پودر کرومی روی آن استفاده میکنند.

پاک کردن لاک ناخن ژله ای:

با اینکه این روش بسیارشیک و تمیز و براق است اما بهتر است پاک کردن این لاک را به ناخن کارتان بسپارید و با سوهان ناخن و یا لوازم دیگر به جان ناخن های خود نیفتید و به آنها صدمه نزنید ناخن کارتان با استون ۱۰۰% و فویل به راحتی اینکار را برای شما انجام میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *