بهترین لاک تابستان ۲۰۱۷
۱۳۹۳-۰۹-۱۷
چگونه پوست صورت خود را روشن تر کنید
۱۳۹۳-۰۹-۱۷

چه نوع کاشت ناخن مناسب شماست؟

انسان میل ذاتی به زیبایی دارد و یکی از مواردی که همواره مد نظر خانوم ها برای زیبایی بیشتر است داشتن ناخن هایی زیبا ست که با کاشت ناخن میسر می شود. برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان کار کاشت ناخن را انجام میدهند و صد البته که این کار تاثیر به سزایی در زیبایی دستان خواهد داشت.

 

چه نوع کاشتی برای ناخن مناسب است؟

کاشت ناخن به صورتهای مختلفی انجام می شود که میتوان به کاشت قالبی ، کاشت پودری و کاشته ژله ای اشاره کرد.

 

کاشت قالبی:

کاشت قالبی بی کیفیت ترین نوع کاشت ناخن است. در این نوع کاشت به دلیل اینکه عمل سوهان‌کشی انجام نمی‌شود بعد از مدت کوتاهی به‌اصطلاح ناخن هوا می‌گیرد. جمع شدن هوا زیر ناخن کاشت یکی از مهم‌ترین دلایل برای به وجود آمدن قارچ است.
به دلیل قالبی بودن این نوع کاشت ناخن باید تمام ناخن‌های دو دست یک شکل باشند. در غیر این‌صورت کاشت به شکل مرتبی انجام نخواهد شد. این نوع کاشت به افرادی که ناخن‌های پراکنده و یک شکل ندارند اصلا توصیه نمی‌شود. ازآنجا که در این نوع کاشت باید کمترین تماس را با آب داشت، بهتر است خانمهای خانه دار از کاشت قالبی پرهیز کنند.

 

کاشت پودری:

کاشت پودری که بهترین نوع کاشت ناخن شناخته شده ز لحاظ زیبایی و مقاومت رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است.کاشت پودری برای هر نوع ناخنی توصیه می شود مگر اینکه شما جزء آن دسته افرادی باشید که وقت و حوصله کافی نداشته باشید. زیرا این نوع کاشت زمان بر است و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان شما را می گیرد و هر انگشت به صورت جداگانه احتیاج به سوهان کشی دارد.

 

کاشت ژله ای:

کاشت ژله ای همانند کاشت پودری است فقط مواد اولیه آن متفاوت است. این مواد به دلیل داشتن مزه ای تلخ و بد برای افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار عالی است تا از این عادت بد منصرف شوند!

کاشت دیگری که به دلیل گرانتر بودن کمتر انجام میشود کاشت میکس است که تلفیقی از دو کاشت پودری و ژله ای است و بسیار محکم و بادوام است.

کاشت ناخن

عوارض کاشت ناخن

به طور کلی تا زمانی که ناخن رشد می کند و کاشت نیازمند ترمیم هست همه چیز مرتب و خوب است .
اما خاطرمان میماند که افرادی که دارای بیماریهای عفونی یا قارچی هستند هرگز کاشت ناخن را انجام ندهند .
در انتخاب آرایشگاه دقت کنیم تا با مواد غیر استاندارد در کاشت مواجه نشویم که این مواد علاوه بر مشکل عفونی و ویروسی می توانند به ریشه ناخن هم صدمات جدی وارد کنند در حالی که اگر مواد اولیه استاندارد باشد با یک کار خوب هرگز به مشکل بر نخواهیم خورد.

و دست آخر توصیه دوستانه ما این است که هر ۳ ماه ناخن مصنوعی را از روی دستان خود به مدت چند روز بردارید تا ناخن های اصلی هوا بخورند و به صورت طبیعی به کار خود ادامه بدهند.
زیبایی که در آن سلامت انسان حفظ شود حق مسلم همه ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *